دستگاه دوخت TP50

ايـن دستگاه برای سيل کردن ( دوخت) فيـلم شرينـک مورد استفاده قـرار می گيرد که بعد از دوخت فيلم شرينک محصول از طريق نوار نقاله حرکت کرده و به سمت تونل حرارتی هدايت می شود تا عمل شرينک در تونل صورت گيرد.

در اين دستگاه زمان دوخت و حرکت نوار نقاله قابل تنظيم می باشد. اين دستگاه مناسب کارگاه ها و کارخانجاتی است که می خواهند محصولاتی از قبيل مواد غذايی، دارويی، آرايشی، پلاستيکی، قطعات و ... را بسته بندی شرينک نمايند. بطور متوسط توانايی بسته بندی 900 بسته در هر ساعت را دارد البته اين ميزان بسته بندی بستگی به ابعاد کالا و نيز سرعت عمل اپراتور خواهد داشت. مشخصات فنی دستگاه را می توانيد در جدول زير مشاهده نمائيد.

TPA50 دستگاه تونل حرارتی شرينک

اين دستگاه برای حرارت دادن به بسته های دوخت شده توسط دستگاه دوخت TP50 مورد استفاده قرار می گيرد که دارای درجه تنظيم کننده هوشمند دما و سرعت حرکت نوار نقاله می باشد. گردش هوای گرم در داخل تونل به طوری صورت می گيرد که به کليه ابعاد بسته بندی دما بطور يکنواخت تاثير بگذارد. اين دستگاه بطور متوسط توانايی شرينک 900 بسته را در هر ساعت دارد. مشخصات فنی دستگاه را می توانيد در جدول زير مشاهده نمائيد.

دستگاه کابينی شرينک TP55

اين دستگاه جهت عمل بسته بندی شرينک مورد استفاده قرار می گيرد. در اين دستگاه دو عمل سيل کردن ( دوخت) فيلم شرينک و حرارت دادن بسته ( جهت شرينک شدن) در يک محفظه ( کابين) صورت می گيرد. اين دستگاه مناسب بسته بندی محصولات غذايی، دارويی، پلاستيکی، قطعات و ... است. با توجه به ابعاد و سرعت عملکرد دستگاه، مناسب استفاده در فروشگاه ها، رستوران ها، قنادی ها و کارگاه های توليدی می باشد. مشخصات فنی دستگاه را می توانيد در جدول زير مشاهده نمائيد.

دستگاه کابينی شرينک TPA55

اين دستگاه جهت عمل بسته بندی شرينک مورد استفاده قرار می گيرد. در اين دستگاه سه عمل سيل کردن ( دوخت) فيلم شرينک، حرارت دادن بسته ( جهت عمل شرينک) و انتقال بسته از طريق نوار نقاله به خارج از کابين در يک محل صورت می گيرد که مناسب بسته بندی محصولات غذايی، دارويی، آرايشی، پلاستيکی، قطعات و ... می باشد.

در اين دستگاه وجود نوار نقاله باعث می شود سرعت کار ( تعداد بسته در ساعت) نسبت به دستگاه کابينی شرينک TP55 بيشتر گردد زيرا در دستگاه TP55 کالا پس از عمل شرينک بايد توسط اپراتور از داخل کابين برداشته شود در صورتی که در اين دستگاه توسط نوار نقاله به خارج انتقال داده می شود. مشخصات فنی دستگاه را می توانيد در جدول زير مشاهده نمائيد.

TPA45 + TPA150 دستگاه اتوماتيک دوخت و تونل

اين دستگاه شامل دو قسمت سيل کردن ( دوخت) فيلم شرينک بطور اتوماتيک و تونل حرارتی ( جهت عمل شرينک) می باشد. کل عمليات بطور اتوماتيک انجام می گيرد بطوری که امکان اتصال به انتهای خط توليد کالاهای کارخانجات و کارگاه ها وجود دارد در غير اينصورت اپراتور کافيست فقط کالا را روی نوار نقاله دستگاه دوخت قرار دهد سپس دستگاه بطور هوشمند دوخت را انجام و توسط نوار نقاله به سمت تونل حرارتی هدايت می نمايد. سرعت متوسط اين دستگاه 2400 بسته در هر ساعت می باشد. اين دستگاه يکی از جديد ترين و پر سرعت ترين دستگاه ها در زمينه شرينک اتوماتيک می باشد.

اطلاعات بیشتر

 

نام دستگاه

قدرت  (kw)

ابعاد دستگاه ( سانتی متر
( ارتفاع X عرض X طول)

حداکثر اندازه دوخت (سانتی متر)

وزن دستگاه

برق

TP55

3-7

100 X 90 X 120

45 X 55

kg 140

تک فاز

TPA55

3-7

100 X 90 X 150

45 X 55

kg 140

تک فاز

TP50

1-2

100 X 90 X 120

40 X 50

kg 110

تک فاز

TPA50

9-7

110 X 65 X 160

-

kg 145

سه فاز

دستگاه استرچ دستی STP 45

 

اين دستگاه امکان بسته بندی کردن ظروف حاوی مواد غذايی از قبيل گوشت، مرغ، ماهی، قارچ، سبزيجات و غيره را دارد و استفاده از فيلم استرچ ( محافظ غذا) را بسيار آسان می نمايد. اين دستگاه روميزی بوده و مناسب توليد کنندگان، فروشگاه های زنجيره ای، سوپر مارکت، سوپر پروتئين، ميوه فروشی، قنادی ها و ... می باشد.